foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 (17) 888 60 35
+48 (17) 888 60 37

. Zakład Remontowo-Budowlany "Organika"

Sp. z o.o. Nowa Sarzyna ul. Chemików 1

Zakład Remontowo-Budowlany "Organika" Sp. z o. o. powstał w 1993 roku. Spółka została zawiązana na podstawie Umowy Spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego w dniu 17 grudnia 1993 roku w Kancelarii Notarialnej w Łańcucie i rozpoczęła działalność gospodarczą 1 lutego 1994 r.

Spółka została utworzona z przekształcenia dawnego Wydziału Remontowo Budowlanego Zakładów Chemicznych "Organika Sarzyna" S. A. Od dnia 11.05.2012 udziałowcami spólki są wyłącznie osoby fizyczne Spółka działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał - do dnia dzisiejszego te cechy formy własności pozostają niezmienne. Kapitał zakładowy na dzień 31 grudnia 2013r. wynosi 252 000,00 zł i obejmuje:

  • Bogdan Wawrzaszek - 88 udziałów,
  • Osoby fizyczne - 254 udziałów.

Czas w jakim przedsiębiorstwo powstało, klimat jaki towarzyszył w tym czasie przedsiębiorcom sprawiły, że rozbudowa infrastruktury przedsiębiorstwa następowała w sposób charakterystyczny dla panujących warunków zewnętrznych.

Działalność przedsiębiorstwa, od chwili jego założenia, skupiała się przede wszystkim na świadczeniu usług remontowo-budowlanych. Rosnące wymagania rynku sprawiły, że Spółka poszukiwała i nadal poszukuje coraz nowszych i lepszych sposobów udoskonalania swojej oferty, która zaspokajałaby rosnące wymagania i oczekiwania Klientów. Ambicją Spółki jest, by usługi oferowane Klientom były najwyższej jakości, tam gdzie jest to możliwe, wyprzedzanie oczekiwań rynku i proponowanie rozwiązań nowatorskich.

Posiadamy świadectwa autorskie i certyfikaty Firm:

  • VEDAG,
  • ATLAS,
  • Zakładów Chemicznych "Organika-Sarzyna".

W 2002 roku Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000114547. Zatrudnia pracowników na podstawie Umów o pracę na czas określony i nieokreślony oraz Umów zleceń. Liczba pracowników jest zmienna w zależności od intensywności prac do wykonania. Spółka angażuje pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym i pracujących w sposób zaangażowany. Są to: murarze, tynkarze, cieśle, blacharze, itp. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę techniczną i administracyjną, znającą problemy pracowników i potrzeby Klientów. Spółka bardzo dba o bezpieczeństwo pracy swoich pracowników.

Przedsiębiorstwo kładzie również nacisk na przestrzeganie przepisów BHP oraz angażuje się w akcje charytatywne. W związku z tym firma otrzymała świadectwo Państwowej Inspekcji Pracy oraz liczne dyplomy oraz wyróżnienia od wspieranych instytucji.